Bal walentynkowy w Lawrenceville

02-22-2017

W tym roku na...
Pięknie udekorowaną...
Zabawę uświetnił...
Dzięki organizacji...
Fot. Janusz Komor
Fot. Janusz Komor
Fot. Janusz Komor
Fot. Janusz Komor
Fot. Janusz Komor
Fot. Janusz Komor

11 lutego br. w Polskim Apostolacie Katolickim im. św. Jana Pawła II w Lawrenceville lokalna Polonia bawiła się na balu walentynkowym. W imprezie wzięło udział około 80 osób.

Pięknie udekorowaną salę przygotowali: Lidia i Wiktora Blach, Elżbieta Szurek, Paweł Chęć i Dorota Sulewska. Aby do niej wejść, trzeba było kupić bilet. Cały dochód, jaki udało się uzyskać dzięki organizacji imprezy – 1,260 dolarów, przeznaczony został na działalność Polskiego Apostolatu. Walentynkowy bal to idealna okazja nie tylko do zabawy, ale i zaręczyn, co wykorzystały dwie pary.

Zabawę uświetnił kącik do robienia zdjęć, jak również róże przygotowane przez Elę Szurek, a sprzedawane przez Lidkę Blach – relacjonuje Wanda Komor. – Zabawy nie byłoby bez doskonałego jedzenia, które na wspólny stół przynieśli nasi goście, a stoły przygotowała głównie Ela Sobolewska, która dzielnie wytrwała do samego końca zabawy. Duże dla niej uznanie i brawa. Pomogły jej Lidka Blach, Celinka Mądrzyk i Danusia Wróblewska – dodaje. W rolę DJ-a wcieliła się natomiast Joanna Wójcik.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Andrzeja Waśko w polskiej parafii Matki Bożej Pocieszenia na Williamsburgu

9 czerwca br. w sali parafialnej kościoła Matki Bożej Pocieszenia na Williamsburgu, NY odbyła się zabawa taneczna pod hasłem „Powitanie lata z Jubilatem". Podczas imprezy świętowano 25-lecie święceń kapłańskich ks. Andrzeja Waśko, wikarego w tej polskiej parafii. W programie zabawy był przewidziany m.in. taneczny korowód z jubilatem, o oprawę muzyczną zadbał zespól Sygnał, a wszyscy goście mogli liczyć na smaczny posiłek. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com