Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Bal jubileuszowy z okazji 40-lecia Polskiej Szkoły im. św. Michała w Lyndhurst

11-09-19   
Adres: 38 Lackawanna Ave., Totowa, NJ 07512
Miasto: Totowa
Stan: New Jersey
Udział: Płatny
Koszt udziału: $100
Kontakt: 347-702-1244 Monika

Polska Szkoła im. św. Michała w Lyndhurst zaprasza na bal jubileuszowy z okazji 40-lecia szkoły, który odbędzie się w The Grand (38 Lackawanna Ave., Totowa, NJ 07512). Zabawę poprowadzi zespół i Dj „Bez Szefa”. Wstęp: $100 od osoby. Bilety: 347-702-1244 Monika.

 wstecz

Fotorelacje

Pasowanie w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie

2 listopada w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie odbyła się ceremonia pasowania na ucznia. Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, które rozpoczyna swoją szkolną przygodę – dlatego zasługuje na wyjątkową oprawę. Tegoroczni pierwszoklasiści w bostońskiej szkole zostali powitani niezwykle ciepło. Przejęci pierwszoklasiści ślubowali sumiennie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków. Fot. M. Kloczkowski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com