Kalendarz wydarzeń

poleć serwis drukuj

Doroczny bankiet St. Joseph Women’s Club

11-10-19   10:30 am
Adres: 53 Whitcomb Street
Miasto: Webster
Stan: Massachusetts
Udział: Płatny
Koszt udziału: $25/30

St. Joseph Women’s Club zaprasza na doroczny bankiet połączony z pokazem mody „Fall Into Fashion”, który odbędzie się w Sali im. Richarda A. Nowaka w Webster (53 Whitcomb Street). Początek o godz. 10:30 am, brunch o godz. 11:00 am. Bilety: $25/30 do nabycia u: Jo-Ann Canty, 509-943-8587, jijo09@msn.com, Connie Favreau, 508-943-8293 lub .

 wstecz

Fotorelacje

Fala protestów i zamieszek po śmierci George’a Floyda w Bostonie

W całych Stanach Zjednoczonych trwają protesty, których zarzewiem stała się śmierć podczas aresztowania 46-letniego czarnoskórego George'a Floyda w Minneapolis. Demonstracje odbywają się również w Bostonie, niestety w wielu przypadkach przeradzając się w zamieszki, którym towarzyszą akty wandalizmu i kradzieże. Miejsce mają też starcia z policją, funkcjonariusze zostali obrzuceni m.in. zamrożonymi butelkami z wodą, cegłami i kamieniami. Fot. Facebook.com, screenshots

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com